К оплате: 40 RUB
Опитувальник суїцидальної поведінки (ВАШЕКА Т.В.)Опитувальник суїцидальної поведінки (ВАШЕКА Т.В.)
Поделиться в соцсетях:
Описание товара:

Електроний тест. 2018. – 12 с. (На укр. языке). Матеріал розроблен в рамках програми «Психодіагностика в Excel».

В даний файл включені: тест в форматі Microsoft Excel, електронна таблиця повного розрахунку результатів тестування по шкалах, +бланк опитувальника (31 питання), ключі и загальна інтерпретація теста.

Виток: Практична психологія та соціальна робота : Науково-практичний та освітньо-методичний журнал. - 2005. - N4. - С. 53-57.

Опис методики

Автор методики - Т.В. Вашека, аспірантка кафедри психодіагностики та медичної психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультету соціології та психології
Методика дає можливість діагностувати ступінь вираження 4 показників: суїцидальність, наявність в оточенні осіб з суїцидальної поведінкою, ставлення до життя і до смерті, та загальний бал, отриманий за всіма запитаннями методики.
В залежності від того, на якому етапі розгортання суїцидальної поведінки знаходиться досліджуваний, можна говорити про ступінь ризику скоєння самогубства.

Шкали теста:
Загальний бал.

Шкала суїцидальності.
Шкала ставлення до життя та до смерті.
Наявність в оточенні осіб з суїцидальною поведінкою.

Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору. Автори програми: Голєв С.В., адъюнкт-професор психології, Голєва О.С., магистр психології.

Рекомендовано психологам, педагогам, психотерапевтам, психоаналитикам, врачам, коуч-тренерам.